دسته بندی ها
(سبد خرید شما خالی است)
 
جستجو
تبلیغات
واحد پول :

برای پرداخت اینترنتی هزینه سفارش خود میتوانید از طریق انتقال وجه اینترنتی و دقیقاً بمانند گزینه انتقال وجه دستگاههای خودپرداز بانکهای عضو شتاب مبلغ سفارش خود را کارت به کارت نمایید و با انجام پرداخت آنلاین در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

دیگر نیازی به انتظار در صف بانکها و خودپردازها نیست.به راحتی و از طریق اینترنت و سیستم های امن بانکهای صادر کننده کارت خود میتوانید هزینه سفارش خود را بصورت آنلاین پرداخت کنید.

شما با داشتن یکی از کارت های عضو شتاب می توانید از طریق سیستم بانکداری الکترونیکی بانک مربوط وجه مورد نظر خود را انتقال دهید
طبق دستوالعمل بانک مرکزی دارندگان کارت برای انتقال وجوه خود و به لحاظ مسائل امنیتی باید از دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود یا همان صادرکننده کارت مبادرت به انتقال وجه با سایر کارتهای شتاب نمایند .
این انتقال وجه دقیقا مشابه انتقال وجه کارت به کارت از طریق دستگاه خودپرداز می باشد با این تفاوت که از طریق اینترنت بدون محدودیت زمانی و مکانی امکان پذیر است و همانند انتقال از دستگاههای خودپرداز 500 تومان کارمزد از حساب شما کسر می شود.

شماره کارت بانک ملی : 6037997220419726

( به نام حمیدرضا نوید)

توجه: شماره کارت های بالا را در قسمت "اطلاعات کارت مقصد" یا "اطلاعات انتقال وجه" وارد نمایید

روی بانک صادر کننده کارت خود کلیک کنید و مبلغ خرید خود را به یکی از شماره کارتهای بالا منتقل نمایید:

  پرداخت مبلغ خرید به صورت کارت به کارت آنلاین از طریق بانک ملی  پرداخت مبلغ خرید به صورت کارت به کارت آنلاین از طریق بانک سامان پرداخت مبلغ خرید به صورت کارت به کارت آنلاین از طریق بانک اقتصاد نوین

   


 

مشتری گرامی طبق قوانین بانک مرکزی دارندگان کارت برای انتقال وجوه خود باید از دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود اقدام به انتقال وجه به سایر کارت‌های شتاب نمایند .
به عبارت دیگر بطور مثال فقط دارندگان کارت‌های بانک ملی می توانند از طریق سایت بانک ملی وجوه خود را به فقط کارتهای بانک ملی منتقل نمایند.

نظرسنجی
به نظر شما کدام روش برای پرداخت هزینه بهتر است؟
وبلاگ / اخبار
دریافت جدیدترین اخبار ، کوپن های تخفیف و حراج ها بوسیله ایمیل :
یا RSS 2.0
پشتیبانی
جدیدترین محصولات